POŠUMAVSKÁ HASIČSKÁ LIGA 2003

(Klatovský denník) Ocenění sborů dobrovolných hasičů, které se zúčastnily letošní Pošumavské hasičské ligy, a dokonce i vystoupení mažoretek se dočkali všichni hasiči, kteří v pátek 31.10. v podvečer navštívili restauraci ve Vrhavči.

"Letošního už čtvrtého ročníku se zúčastnilo čtyřiapadesát družstev mužů a jedenadvacet družstev žen," informoval nás ředitel územního odboru Hasičského záchranného sboru v Klatovech Jan Rayser. Odborná rada velitelů při Okresním sdružení hasičů v Klatovech pozvala do Vrhavče zástupce jednotlivých soutěžních družstev a první tři vítězná družstva přijela v plné sestavě.

Po úvodním proslovu už následovalo předání diplomů zástupcům jednotlivých družstev, až nakonec přišla řada na tři nejlepší. "V kategorii žen se na první pozici umístily hasičky z Bílenic, na druhém místě skončily ženy z Malé Vísky a třetí místo obsadily ženy z Lub. První místo v kategorii mužů vybojovalo družstvo z Malé Vísky, druhé místo obsadili hasiči z Bílenic a třetí skončili Dešeniční," uvedl dále ředitel.

Hasičky z Malé Vísky si pro ostatní sbory připravily malé překvapení. Zapomněly na chvíli na hasičský sport a s chutí se pustily do sportu mažoretkového, za jehož ukázku sklidily bouřlivý potlesk.


Přehled soutěží a výsledků

Celkové výsledky